Kasher - Come and get me


Dziesmu „Come and Get Me" mūzikas un teksta autors ir pats Kašers. Dziesmas producents - Edgars Viļums https://www.facebook.com/e.vilums
Dziesmas MP3 iespējama iegādāties legāli un tas izdarāms portālā Doremi.lv
http://doremi.lv/Music/item/come-and-...

Video klipu veidoja Raitis Lukaševics un Mārcis Šēners no radošās apvienības Moodwork, kas nodarbojas ar audiovizuālās komunikācijas - īsfilmu, reklāmu, kā arī dokumentālu un mākslas filmu izstrādi. „Filmēšanas laikā ir izkristalizējusies fantastiska komanda - cilvēki, ar kuriem nākotnē noteikti sadarbošos atkal, kuriem uzticos un kuri redz manu ideju tādu, kādu to redzu es pats!" atzīst Kašers.

Videoklipa gala rezultāts ir pārsteidzis pašu mākslinieku, jo filmēšanas sākumā nospraustos mērķus, neparasto vizuālo risinājumu un sākotnēji šķietami neiespējamo scenārija attēlojumu ir izdevies realizēt. Klipa scenārija autors, producents, režisors, mākslinieciskais redaktors, galvenais varonis un lokācijas vietu meklētājs ir pats Kašers. Klipā tika iesaistīti 56 cilvēki - profesionāli dejotāji, gaismotāji, skaņotāji, grimētāji, operatori, aktieri, horeogrāfi, frizieri, draugi, brīvprātīgie un citi atbalstītāji. Tas tika filmēts četrās dažādās lokācijas vietās. „Es piedalījos visā! Sēdēju klāt garās montāžas stundas, domāju, ko katrs tēls vilks mugurā, kā izskatīsies, kā kustēsies, kāds būs grims, mati būs viļņaini vai pieglausti. Pats arī sastādīju filmēšanas dienas kārtību. Klipa laikā divas reizes paspēju kārtīgi saslimt, jo filmējām pat nekurinātās telpās ziemas bargākajā aukstumā. Mana vīzija no sākuma līdz beigām bija tik spēcīga, ka ne uz mirkli no tās neatkāpos, gan trīs stundas beržot krāsu no matiem, gan arī menedžējot gandrīz neiespējamo - brīvdienu vai nakts stundu filmēšanas!" stāsta Kašers.

Videoklips ir tiešām ekstravagants un neparasts ceļojums cauri trim laikmetiem. Stāsta pamatā nebeidzamā mīlestības tēma, kas šoreiz attēlota diezgan neierastā veidolā. Ikviens meklē savu īsto un vienīgo otro pusīti, šoreiz meklēšanas process vijas no realitātes līdz sapņu pasaulei, no 30. gadu glamūra, cauri emo pasaulei, līdz pat Endija Vorhola cienīgam popārtam. Kā stāsta mākslinieks, šie trīs stili viņam ir ļoti tuvi, tāpēc caur tiem arī organiskāk izdodas paust emocijas un izstāstīt stāstu, kuram iedvesmojies no paša izdzīvotās pieredzes. Autors vēlas iedrošināt klipa skatītājus nepadoties, neapstāties, doties nezināmajā, izkāpt no komforta zonas un cauri nebeidzamajām grūtībām un sāpēm tomēr sasniegt nosprausto mērķi. Pats galvenais - ticot, ka izdosies!

30. Apr 2014

KASHER - "COME AND GET ME" (video filmēšanas AIZKULISES)


Video klipu veidoja Raitis Lukaševics un Mārcis Šēners no radošās apvienības Moodwork, kas nodarbojas ar audiovizuālās komunikācijas - īsfilmu, reklāmu, kā arī dokumentālu un mākslas filmu izstrādi. „Filmēšanas laikā ir izkristalizējusies fantastiska komanda - cilvēki, ar kuriem nākotnē noteikti sadarbošos atkal, kuriem uzticos un kuri redz manu ideju tādu, kādu to redzu es pats!" atzīst Kašers.
Aizkulises filmēja - Jānis Spurdziņš un Edgars Sviklis

30. Apr 2014

MOODWORK PRODUCTION SHOWREEL 2013

13. Jan 2014

Look at Riga open now!Creative studio Moodwork together with LTD ' Look at Riga' since last September has worked on multi Dimensional film ' Look at Riga' production using latest audio visual and animation technologies.

Film is about, showing the capital city in multi dimension, including, architecture, music, culture and its inhabitants. Dynamic and smooth flight about Riga in 3D will show a good idea about Riga and everyone that lives and visits it.

The viewers of this interactive film 'Look at Riga' will have a chance to enjoy this flight with helicopter above old town towers, also boat ride in Daugava and movement through streets of old town.

Where else is there a possibility in 3D quality, to just above reach and touch the Statue of Freedom, also “Gaismas pils” and Presidents castle, Ethnographical museum of art, church towers and a lot more places which normally can't be seen from such angles.

In the future - another cooperate project in collaboration with LTD ' Look At Riga', is planned. It is about Riga - 'Riga laika griezos' 'Riga four seasons' etc.

To get the best possible results, our production team had the pleasure to enjoy number of flights, with helicopter, fast boat and multi story city bus. Shots were worth the effort.

At present Moodwork specialists are in post-production process, animation and 3D cutting.

Making of this film is definitely a challenge and responsibility, because this kind of project is first of its kind, and if all will go as planned, very soon everyone will get a chance to be at 'Look at Riga' film premiere!

24. Apr 2013

Report from VANAGKALNS 2013
Producer:United artists of Moodwork  /A. Aspers/
DoP : R. Bluka
Editor : R. Bluka

31. Jan 2013

COLOR REEL with DA VINCI RESOLVEProducing, editing - United Artists of Moodwork

16. Nov 2012

Stunning underwater photos by Horen Stalbe

Underwater photography is probably one of the most difficult to practice. It requires a very specialized equipment and the knowledge of some advanced techniques to get a perfect picture. You need to get the correct exposure, accurate focus, controlled movement of your subject and a pleasing color balance; you also have to deal with low light. Underwater photos offen suffer from loss of color and contrast when taken at a significant depth. Such photos are always adjusted with color balance to help offset the blueish tint of the water.

For more, take a look - WORKS - FOTO.

26. Nov 2012